אריק – שירות למוצרי חשמל
 
 
 
 
 
4.5
62 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
052-2528823
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מקררים

 

מקרר – חובה בכל בית

 
אתם יכולים לתאר את חייכם בלי מקרר? הוא הפך כבר מזמן למוצר צריכה בסיסי, שאפשר למצוא אותו בכל מקום: בית פרטי, משרד, בית מלון, מסעדה ועוד. למעשה, כל אחד רוכש מקרר לפחות פעם בחייו – בין שזהו מקרר חדש שנרכש מחנויות ומרשתות שיווק, ובין שזהו מקרר יד-שנייה. חדש או משומש, המקרר מביא איתו עולם שלם של תקלות ובעיות כמו כל מוצר חשמלי.
 

5 תקלות נפוצות במקררים:

 
  • היווצרות קרח במקפיא – תופעה זו מתרחשת בעיקר במקררים ישנים, עקב בעיה במערכת ההפשרה. שכבה משמעותית של קרח נוצרת לרוב במשך חודשים, אך במקרים קיצוניים יכולים לחלוף גם ימים בודדים בלבד.

  • רעש חזק – מקררים שעובדים בצורה תקינה לא אמורים להשמיע רעש חזק בזמן ההפעלה. אם לפתע המקרר מתחיל להרעיש, משמעות הדבר היא שחלה תקלה במדחס, במנוע או במאוורר, מה שדורש בדיקה של טכנאי מקררים מוסמך.

  • עוצמת הקירור לא גבוהה כבעבר – ייתכן שמדובר בבעיה באיטום המקרר, מה שנגרם לרוב בגלל שחיקה של הגומיות האוטמות בדלתות (הקור חומק החוצה דרך הרווחים במקום להישמר בפנים). סיבה נוספת היא שינוי בתרמוסטט, שלעיתים אנו מזיזים בעצמו באופן בלתי מכוון.

  • נזילה – יכולה לבוא לידי ביטוי בטפטוף קל או בשלולית מים. עלולות להיות סיבות שונות להיווצרות נזילה במקרר כמו סתימה בתעלות הניקוז. בעל מקצוע יכול לבחון את האפשרויות השונות ולאתר במדויק את הסיבה לתקלה.

  • אור לא נדלק בעת פתיחת המקרר – אם זו התקלה, יצאתם בזול! תוכלו לטפל בה בקלות באמצעות החלפת נורה או שחרר מפסק תקוע. במידה שאתם מתקשים לאתר את מיקום הנורה ו/או המפסק, או שמא גם פעולות אלו לא פתרו את הבעיה, מומלץ לפנות לטכנאי.
 

תיקון מקררים – רק עם מומחים!

 
חברת אריק - שירות למוצרי חשמל מתמחה בתיקון מקררים כבר יותר מ-30 שנה. הטכנאים המוסמכים של החברה מתקנים מקררים בכל הדגמים, גם במקרה של תקלה שכיחה וגם במקרה של תקלה מורכבת יותר, המצריכה טיפול דחוף (מהיום להיום / מהיום למחר). השירות כולל גם אחריות מלאה על התיקון.

חייגו 052-2528823 להזמנת טכנאי מקררים באזור המרכז.